درباره ما

تمرکز اصلی ما در شرکت “هوش تجاری ویترای نو” بر روی شناخت دغدغه‌های واقعی مدیران کسب و کارها و ارائه راهکارهای مناسب با توجه به مطالعات موردی و تجربیات گذشته و همچنین شاخصه‌های مدیریتی به روز میباشد. از این رو تیمی از مدیران با تجربه در کسب و کار را همراه با متخصصین علم داده در کنار هم تشکیل دادیم تا هرچه سریعتر در راستای اهداف خود قدم برداریم و خدماتی استثنائی به مشتریان خود ارئه دهیم. تخصص و علاقه تیم ما کمک به مدیران برای تصمیم‎گیری از طریق سیستم‎‎های پشتیبان تصمیم‎گیری (DDS) و مشاوره برای چابک سازمانی سازمان‎ها از طریق راهکارهای هوش تجاری (business intelligence) میباشد.

بسیاری از سازمان‎ها هزینه هنگفتی جهت جمع‎آوری داده ها میکنند، اما از این گنج عظیم به نحو شایسته استفاده نمی‎کنند. تخصص ما کشف و نمایش معنا در داده‎های سازمان‎هاست.


ویترای به هنر نقاشی روی شیشه گفته می‎شود. ما در ویترای به داده‎های شما معنا داده و به شما نمایش می‎دهیم.


تمایز ما

تیم درست


مهمرین چالش در علم داده بین رشته‎ای بودن این علم است. افرادی که در حوزه داده تخصص دارند از چالش‎ها و نیازهای مدیران اطلاعی ندارند و مدیران نیز معمولا از مزایای ابزارهای هوش تجاری اطلاعی ندارند. تفاوت ما در نحوه برقراری ارتباط بین این دو حوزه است. تیم ما برگرفته از متخصصین کسب و کار با سابقه اجرایی و مشاوره‎ای به همراه متخصصین علم داده است که بهترین راهکارهای عملیاتی مورد نیاز سازمان‎ها در در اختیار آنها قرار می‎دهند.

team
stock exchange and business analytics data flow vector

راهکار درست


راهکارهای ما صرفا یک گزارش ساده نیست. ما همراه شما در کلیه مراحل از شناسایی عارضه‎ها، ارائه راهکار، اجرا و بازخورد گیری هستیم…

علاقه ما ترویج فرهنگ مدیریت داده محور (Data Driven Management) میباشد و در همین راستا در اصول کاری خود علاوه بر راهکار، مشاوره در طول مسیر بهبود سازمان را هم ارائه میدهیم.

ابزار درست


طبق مطالعات موسسه گارتنر، Microsoft از سال 2017 تا کنون به عنوان بهترین نرم افزار هوشمند سازی کسب کار شناخته شده است. با استفاده از این نرم افزار اطلاعات درست را در زمان درست در اختیار افراد درست قرار خواهید داد.

بزرگترین شرکت های دنیا مانند Cocacola, Rolls Royce, Aston Martin, Pepsi, Honeywell, Adobe, HP از ابزار Power BI برای بعد بصری سازی هوشمندی کسب و کار خود اسفاده کرده اند. شما نیز میتوانید از همین ابزار استفاده کنید!

ما نیز در ویترای در تمامی مراحل تشکیل Data-warehouse, OLAP و Visualization از ابزارهای مایکروسافت استفاده میکنیم.

Microsoft Power BI


POWER BI LOGO

داده‎ها به ‎زودی ارزشمندترین دارایی دنیا خواهند شد!